Společně pomáhámeCharitaVětřkovický triatlon je sportovní akce, která není jen o soutěžení a vítězství. Jsme si vědomi toho, že ne každý má možnost si užít radost z pohybu a sportu. Proto jsme se rozhodli, že každý ročník Větřkovického triatlonu bude doplněn o charitativní projekt. Chceme tím podpořit lidi, kteří potřebují naši pomoc. Každý z nás by měl mít možnost sportovat a užít si radost z pohybu, ale bohužel ne každý si to může dovolit.

Proto vás prosíme, abyste nám pomohli s naším charitativním projektem. V místě závodu najdete kasičku, do které můžete přispět jakoukoliv částkou. A pokud nechcete přispět finančně, můžete podpořit naši charitativní akci tím, že se o ní budete zmiňovat mezi svými přáteli a rodinou.

Naše společné úsilí umožní pomoc jednomu konkrétnímu člověku, který potřebuje naši podporu. Vaše drobná pomoc se může stát klíčem k lepšímu životu pro někoho, kdo má momentálně těžké období. Každý příspěvek se počítá.

Charita


Takže, když se přihlašujete na Větřkovický triatlon, mějte na paměti, že nejde jen o sportovní akci, ale také o pomoc druhým. Vaše podpora a pomoc jsou neocenitelné a my si jich velmi vážíme.

Děkujeme.

Společně vítězíme. Společně pomáháme.


CHARITA 2023TIMOTEJ

Jsme rodiče 4-letého Timoteje (Timiho), který má ještě další čtyři brášky, se kterými si rád hraje a jsou pro něj neustálou motivací. Moc rád by s nimi běhal, povídal a dělal vše co oni, ale jeho genetická výbava ho omezuje, proto potřebuje neustále podporovat různými terapiemi a cvičením.

Timi se narodil s velice vzácnou genetickou vadou (delecí 14.chromozomu), která se projevuje hlavně opožděným psychomotorickým vývojem, hypotonií, častými nemocemi, malým vzrůstem a neprospíváním. Jeho chůze je nestabilní a často zakopává. Velký problém je také v komunikaci. Zatím mluví jako roční dítě. Od půl roku navštěvuje několik ambulancí, pravidelně cvičí s fyzioterapeutem, dochází na hipoterapii a logopedii a jezdí také do lázní. Jeho vývoj jde zatím pořád dopředu, ale daleko pomaleji než běžným dětem. Co bude v budoucnu nám nikdo s ohledem na jeho genetickou vadu nedokáže říct. Proto se snažíme udělat pro něj co nejvíce teď, kdy má stále možnost se někam posunout.

Na co penízky?

V září si budeme k lázeňské péči doplácet dvoutýdenní intenzivní neurorehabilitační program, který není hrazený pojišťovnou a který stojí 11 500 Kč.

A intenzivnější logopedii, kde hodina vychází na 1500 Kč.

Budeme moc rádi za vaši jakoukoli pomoc, Jandovi z Veřovic.


TIMI


CHARITA 2022Štěpánek

Štěpánek. V roce 2022 jsme společně přispěli Štěpánkovi z Ženklavy částkou 16 000Kč na neurorehabilitace.


CHARITA 2021Speciální ZŠ a MŠ Motýlek

Speciální ZŠ a MŠ Motýlek Kopřivnice. V roce 2021 jsme přispěli částkou 13 000Kč na nákup speciální Air track matrace.


CHARITA 2020Speciální ZŠ a MŠ Motýlek

Speciální ZŠ a MŠ Motýlek Kopřivnice. V roce 2020 jsme přispěli částkou 5 555Kč na pohonné hmoty pro děti se speciálními potřebami na dopravu do ZŠ.


Charita 2019Kopřivnické rehabilitační a vzdělávací centrum

V roce 2019 jsme přispěli částkou 17 000Kč na speciální rehabilitační pomůcky.
Charita 2018Mikuláš

V roce 2018 jsme přispěli Mikulášovi částkou 11 352Kč na speciální rehabilitaci pro děti s DMO.


Charita 2017Evička

V roce 2017 jsme přispěli Evičce, která trpí závažným onemocněním plic, částkou 17 500Kč pro speciální edukovanou asisentku.Charita 2016Veronika

V roce 2016 jsme přispěli Veronice částkou 13 500 Kč na speciální rehabilitační pomůcky, které potřebovala zajistit po těžkém pádu na lyžích.


Charita 2015Eliška

V roce 2015 jsme přispěli předčasně narozené Elišce částkou 9 000Kč na invalidní vozík.


Charita 2014Toník

V roce 2014 jsme přispěli částkou 38 000Kč na rehabilitační pobyty a kompenzační pomůcky v léčbě Toníkovy DMO.Charita 2013Rakovina věc veřejná

V roce 2013 jsme přispěli částkou 3 270Kč do výzkumného projektu Rakovina věc věřejná.
Charita 2012Rakovina věc veřejná

V roce 2012 jsme přispěli částkou 1 600 Kč do výzkumného projektu Rakovina věc věřejná.

SponzořiMísto konání